Водоотпорни карго панталони

Водоотпорни карго панталони Производители, добавувачи-WOUDER TEXTILE CO., LTD.
WOUDER TEXTILE CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Водоотпорни карго панталони. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Да купувате со висок квалитет Водоотпорни карго панталонипо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Водоотпорни карго панталони од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Водоотпорни карго панталони

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Водоотпорни карго панталони - HPL001
Водоотпорни карго панталони
модел - HPL001
Жените’s мулти-џебен водоотпорен ултра-лесен брз-сушење УВ заштитни планинарски панталони(Растеглива ткаенина)
HPL001

Најчесто се користи во спортска функција/модна функција/дома/професионалец на отворено/униформа/заштита/медицински

1.Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС
2.Боја:сина боја,Бледо каки,Темно сиво,според потребите на клиентите.
3.Висок квалитет и конкурентни цени
4.брзо време на испорака
5.Големините и дизајните може да се прилагодат
6.Потекло:Тајван

■германска изработка
■Анти-УВ50+вода-отвратителен,влага-апсорбирачки и брз-ткаенина за сушење
■Двоен страничен еластичен појас со ремен
■90%најлонска ткаенина+10%еластан,дише и не-стапче
■Европските функционални ткаенини создаваат панталони со висока CP вредност,погоден за спорт/качување/превенција од диви комарци/работа/заминување во странство
Enquiry Now
производи Листа
Мажите’водоотпорни мултифункционални панталони за планинарење со повеќекратни џебови(вода-отпорна ткаенина)HPM014 Преку голем број европски сертификација за заштита на животната средина и антибактериски,користејќи го оригиналниот германски,Германска технологија,со европската функционална ткаенина ОТОМАН,не само силно и еластично абење-отпорни,но и дизајниран за топло и влажно време,брзо сушење и дише,ткаенина повеќе лесна,Одделот со висок функционален дизајн,за да се постигне ефект на панталони мулти-носат.
Мажите’s Мулти-џеб Водоотпорни трајни растегливи панталони со патент за заштита од сонце(УВ-сече ткаенина)HPM013 Дизајнот на панталоните се разликува од традиционалните,со дезенот на оделото и европската функционална ткаенина,користејќи германска технологија и строго производство,шемата е едноставна,пот и воздух пропустливи и не-леплива,за постигнување на голем број функции како што се водоотпорност и отпорност на триење,и е назначена марка на германската наутика.
Мажите’против абразија 9-Џебни водоотпорни панталони за планинарење со издржливо растегнување и заштита од сонце(ткаенина на отворено)HPM001S Мулти-џебни функционални секојдневни панталони,во исто време поминување на У.С.водоотпорен,У.С.заштита од сонце,ЕУ антибактериски,еко-пријателски и не-токсични ОЕКО-ТЕКС 100/блуз знак®Сертифициран,Европска силна отпорност на абење,Европски анти-тест за загадување.Истата ткаенина што ја користи воената и полициската облека на ФБИ,одлично истегнување,кул влакна...Со Вард’s ексклузивен мулти-дизајн на џеб,стана број еден продавач во Европа.