Карго панталони Производители. Купете висок квалитет Карго панталони од Taiwan.
Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Карго панталони со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.

Карго панталони

Пешачки панталони Одличен пар планинарски панталони нуди удобност,слобода на движење,разноврсност за добро функционирање во голем број средини,и издржливост на долги патеки.Во однос на материјалите,многу од денешните’врвните планинарски панталони се направени од лесен и еластичен најлон за мобилност и заштита од влажно и ветровито време,и се повеќе доаѓаат со функции како zip-исклучени нозе и артикулирани колена.Можете да изберете дебелина и можност за дишење за да одговараат на сезоната’повторно патува во.
Мажите’s руно ветер водоотпорен ламинирачки термички панталони со мека школка(меки-панталони од школка)HMP010 Три слоја ткаенина,три слоја на заштита,ветроупорен и прскање од ТЕФЛОН-доказ,дише,затоплување и затоплување со абразија,еластична,не-обврзувачки,удобни и удобни активности.Во зима,Ви треба само овој пар панталони за да ги замените незгодните термални панталони.Ткаенината е вкочанета преку анти-третман на брчки,дали е работа,слободното време или спортот се многу погодни.
Мажите’s двојно копче мулти-Панталони со врвки за влечење со патент(Карго панталони)HPM016 ▪Оригинални германски лесни пот панталони ▪Вода-отвратителен,еластична и абење-отпорна ткаенинаУВ50+влага-апсорбирачки и брз-ткаенина за сушење ▪Супер растеглива ткаенина,еластичен појас,појасYKK џебови со патент за обезбедување квалитет6 џебови-2 напред/2 назад/1 внатрешен десен скриен џеб 1 страничен џеб на левата страна на бутот за предметиРаширена ткаенина,предно и задно шиење на коленото,удобно за стоење и сквотирање без затегнатостГерманска изработка и строго производство,едноставна форма,ладно и опуштено90%најлонска ткаенина+10%спандекс,пот и дише,не-лепливаЕвропа функционална ткаенина за создавање висока CP вредност на спортските панталони/качување/полски комарец/работа/во странство се погодниЕвропа заштита на животната средина анти-бактериска ткаенина OEKO-ТЕКС 100/Сертифициран Bluesign
Мажите’дупло занитвам мулти патент(водоотпорна панталона)HPM017 Тројно УВ отпор:може да одолее на повеќе од 99%на УВ зраците,преку австралиското тестирање AS/НЗС-4399-1998,ефикасно блокирање на пенетрацијата на УВА и УВБСупер носење-отпорна ткаенина:320 танини најлон Отоманска ткаенина,отпорен на триење,гребење и миење,е најдобрата ткаенина за постарите поморски и воени панталониДише и брзо-сушење:намалете го чувството на пот при вежбање и ве одржува брзо ладно и сувоЕластичност:90%најлон+10%спандексПредниот и задниот дел на панталоните се шијат три-димензионално сечење,сквотирање и истегнување супер удобно.Абразија и водоотпорност:Технологијата за заштита на ткаенини може да спречи одбивност на воден скроб и масло,така што ткаенината е заштитена од масло,течности,прашина и нечистотија,со што се зголемува издржливоста.Висока издржливост и заштитаМеѓународна сертификација:ОЕКО-TEX сина ознака за европско тестирање на животната средина Сертификација Bluesign
За да го пронајдете и купувате најдоброто Карго панталони, треба да знаете за највисок квалитет на Карго панталони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние сакаме да имаме искрена соработка со сите пријатели, и да работат заедно за да се создаде повеќе славни утре за заеднички развој. Ние, исто така се надеваат да добијат драгоцени идеи и предлози од домашни и од странство "пријатели. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа

Карго панталони

и излегувам за убав утре заедно.