Торба за трекинг | WOUDER TEXTILE CO., LTD.
WOUDER TEXTILE CO., LTD. е една од најголемите производител, снабдувач на Торба за трекинг in Taiwan. Имаат специјализирани во нашите производи за многу години, нашите врвни пласман на продажбата се должи главно во дел да зборот на устата меѓу нашите бројни задоволни клиенти. Сметаме дека повеќе ние се стремиме да имаат подобар квалитет, толку повеќе ние се добие довербата на странските и домашни клиенти. Во минатото, ние се фокусиравме на домашниот пазар е многу, а денес, ние сме биле постепено извоз во земји во целиот свет и имаат освоено пофалби и доверба за тоа. За ваша подобро разбирање на нашата компанија, ве молиме да обрнете посета на овој веб-сајт за повеќе информации за нашите производи.

Торба за трекинг

Ткаенина за багаж Може да ви помогне брзо да го разликувате вашиот багаж,заштедете време,и чувајте ги вашите работи безбедни.Го заштитува вашиот багаж од гребнатини и случајно менување на подвижната лента за багаж.Главни карактеристики95%полиестер 5%спандексИзработено од еластичен полиестер-спандекс ткаенина за максимална издржливост и вклопување. ЗаштитнаОтпорен на прашина,спречува лесни гребаници и го штити вашиот багаж од контаминација. Живописни боиНајновата технологија за печатење обезбедува светли и јасни бои кои одговараат на вашите најлуди дизајни. Лесен за користењеДизајниран за брза и лесна инсталација,вклучува лева страна за рачка за багаж,горниот отвор за горната рачка.
Ранец Ранците се широко користени во нашиот секојдневен живот,како што се ранци на отворено,училишни чанти,торби за лаптоп,патнички торби,итн.Поради различните употреби за различни пригоди,различни се и материјалите потребни за ранци.Високо-перформанси ткаенини и носат-отпорен и водоотпорен-отвратните најлонски материјали се избрани за да се создадат атрактивни ранци со текстура и функционалност.Притисокот-олеснувачки и дишечки ленти за рамо и ергономска подлога за 'рбетот создаваат удобно патување со ранец.
Торба за трекинг КОРДУРА~Специјалната структура на најлонската ткаенина и дава многу предности,како што е добра отпорност на триење,отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,и нема промена со текот на времето.отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,долготрајна употреба без лесна промена на бојата,и лесно се чисти-и така натаму.КОРДУРА-е назначена најлонска ткаенина за многу марки и воени ширум светот.Во денешно време,исто така е широко користен во различни видови ранци,торби,чевли,спортовиВо денешно време,исто така е широко користен во сите видови ранци,торби,чевли,спортска облека,облека за пешачење на отворено,работна облека,итн.Со напредокот на текстилната технологијаПовеќе од 20 години,DuPont ја развива новата CORDURA®ткаенини.Повеќе од 20 години,DuPont работи на развој на нови технологии за CORDURA-и воведе широк спектар на ткаенини во различни мешавини на материјали.Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-отпорни на триење.Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-ткаенини отпорни на триење.
Воена торба Нудиме голем избор на воени ранци и ранци во различни бои,големини и камуфлажни модели од 20-литарски патролни пакувања до пакети за напад од 40 литри и до масивни 100+литар MTP Бергенс. Нашиот асортиман е достапен во различни камуфлажни модели, како што е Multicam,МТП на британската армија(Модел на повеќе терени)и британската DPM камо и обезбедена од врвни брендови како Snugpak,Про-Сила и мародер. Ние, исто така, акции армија-стилски држачи и комплет чанти,кадетски ранци,водоотпорни суви кеси,навлаки за ранец,облоги и вреќи и берген странични џебови и додатоци кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашиот пакет.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Торба за трекинг по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Торба за трекинг
На

Торба за трекинг

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!