Воена торба

Висок квалитет и најдобра цена Воена торба во Taiwan.
WOUDER TEXTILE CO., LTD. е специјализирано главно за дизајнирање, производство и снабдување на Воена торба во Taiwan. Квалитетот на производите ужива висока репутација, а компанијата сега е акредитирана со ISO сертификатот. Ние сме исто така оригинален производител за многу познати компании. Наша цел: најбрзо да ги доставиме најконкурентните производи; ги задоволуваат барањата на купувачот со нашата професионална технологија, лојална услуга, совршена контрола на квалитетот и најфлексибилен систем за производство.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Воена торба, треба да знаете за највисок квалитет на Воена торба производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Со растот на продажбата во странство. Ние ќе се трудиме да се посвети на нашите

Воена торба

со одличен квалитет и конкурентна цена на повеќе корисници overseas.For дополнителни информации, слободно контактирајте со нас.
  • Воена торба - Military bag
Воена торба
модел - Military bag
Воена торба

Нудиме голем избор на воени ранци и ранци во различни бои,големини и камуфлажни модели од 20-литарски патролни пакувања до пакети за напад од 40 литри и до масивни 100+литар MTP Бергенс.

Нашиот асортиман е достапен во различни камуфлажни модели, како што е Multicam,МТП на британската армија(Модел на повеќе терени)и британската DPM камо и обезбедена од врвни брендови како Snugpak,Про-Сила и мародер.

Ние, исто така, акции армија-стилски држачи и комплет чанти,кадетски ранци,водоотпорни суви кеси,навлаки за ранец,облоги и вреќи и берген странични џебови и додатоци кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашиот пакет.
Enquiry Now
производи Листа
Ткаенина за багаж Може да ви помогне брзо да го разликувате вашиот багаж,заштедете време,и чувајте ги вашите работи безбедни.Го заштитува вашиот багаж од гребнатини и случајно менување на подвижната лента за багаж.Главни карактеристики95%полиестер 5%спандексИзработено од еластичен полиестер-спандекс ткаенина за максимална издржливост и вклопување. ЗаштитнаОтпорен на прашина,спречува лесни гребаници и го штити вашиот багаж од контаминација. Живописни боиНајновата технологија за печатење обезбедува светли и јасни бои кои одговараат на вашите најлуди дизајни. Лесен за користењеДизајниран за брза и лесна инсталација,вклучува лева страна за рачка за багаж,горниот отвор за горната рачка.
Ранец Ранците се широко користени во нашиот секојдневен живот,како што се ранци на отворено,училишни чанти,торби за лаптоп,патнички торби,итн.Поради различните употреби за различни пригоди,различни се и материјалите потребни за ранци.Високо-перформанси ткаенини и носат-отпорен и водоотпорен-отвратните најлонски материјали се избрани за да се создадат атрактивни ранци со текстура и функционалност.Притисокот-олеснувачки и дишечки ленти за рамо и ергономска подлога за 'рбетот создаваат удобно патување со ранец.
Торба за трекинг КОРДУРА~Специјалната структура на најлонската ткаенина и дава многу предности,како што е добра отпорност на триење,отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,и нема промена со текот на времето.отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,долготрајна употреба без лесна промена на бојата,и лесно се чисти-и така натаму.КОРДУРА-е назначена најлонска ткаенина за многу марки и воени ширум светот.Во денешно време,исто така е широко користен во различни видови ранци,торби,чевли,спортовиВо денешно време,исто така е широко користен во сите видови ранци,торби,чевли,спортска облека,облека за пешачење на отворено,работна облека,итн.Со напредокот на текстилната технологијаПовеќе од 20 години,DuPont ја развива новата CORDURA®ткаенини.Повеќе од 20 години,DuPont работи на развој на нови технологии за CORDURA-и воведе широк спектар на ткаенини во различни мешавини на материјали.Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-отпорни на триење.Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-ткаенини отпорни на триење.