Ранец за трекинг

Ранец за трекинг Производители. Купете висок квалитет Ранец за трекинг од Taiwan.
Ние сме една од водечките и технички глобалната извозник, добавувачот и производителот на Ранец за трекинг. Исто така и ние секогаш сме подготвени да ја преземат сопствени синтеза проекти. Со текот на годините, имаме изградено репутација за обезбедување на најдобар квалитет на производи со најконкурентна цена и за време на испорака. Ние обезбеди услуга за клиенти од целиот свет, САД, Канада, Европа, Индија, Јапонија и др Преку најбрз испорака на квалитетни производи по фер цени, станавме "склопот на добавувачот" на голем број клиенти.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ранец за трекинг, треба да знаете за највисок квалитет на Ранец за трекинг производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние ќе ви обезбедиме најдобар квалитет

Ранец за трекинг

и убаво услуги за сите клиенти, ние искрено се надеваме дека можеме да прават бизнис со клиенти во светот!
  • Ранец за трекинг - Trekking bag
Ранец за трекинг
модел - Trekking bag
Торба за трекинг

КОРДУРА~Специјалната структура на најлонската ткаенина и дава многу предности,како што е добра отпорност на триење,отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,и нема промена со текот на времето.
отпорност на кинење,висока јачина,отпорност на вода,мала тежина,мекост,стабилна боја,долготрајна употреба без лесна промена на бојата,и лесно се чисти-и така натаму.
КОРДУРА-е назначена најлонска ткаенина за многу марки и воени ширум светот.
Во денешно време,исто така е широко користен во различни видови ранци,торби,чевли,спортови
Во денешно време,исто така е широко користен во сите видови ранци,торби,чевли,спортска облека,облека за пешачење на отворено,работна облека,итн.Со напредокот на текстилната технологија
Повеќе од 20 години,DuPont ја развива новата CORDURA®ткаенини.
Повеќе од 20 години,DuPont работи на развој на нови технологии за CORDURA-и воведе широк спектар на ткаенини во различни мешавини на материјали.
Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-отпорни на триење.
Ткаенините CORDURA се достапни во широк спектар на материјали,од ултра-лесни ткаенини до ултра-ткаенини отпорни на триење.
Enquiry Now
производи Листа
Ткаенина за багаж Може да ви помогне брзо да го разликувате вашиот багаж,заштедете време,и чувајте ги вашите работи безбедни.Го заштитува вашиот багаж од гребнатини и случајно менување на подвижната лента за багаж.Главни карактеристики95%полиестер 5%спандексИзработено од еластичен полиестер-спандекс ткаенина за максимална издржливост и вклопување. ЗаштитнаОтпорен на прашина,спречува лесни гребаници и го штити вашиот багаж од контаминација. Живописни боиНајновата технологија за печатење обезбедува светли и јасни бои кои одговараат на вашите најлуди дизајни. Лесен за користењеДизајниран за брза и лесна инсталација,вклучува лева страна за рачка за багаж,горниот отвор за горната рачка.
Ранец Ранците се широко користени во нашиот секојдневен живот,како што се ранци на отворено,училишни чанти,торби за лаптоп,патнички торби,итн.Поради различните употреби за различни пригоди,различни се и материјалите потребни за ранци.Високо-перформанси ткаенини и носат-отпорен и водоотпорен-отвратните најлонски материјали се избрани за да се создадат атрактивни ранци со текстура и функционалност.Притисокот-олеснувачки и дишечки ленти за рамо и ергономска подлога за 'рбетот создаваат удобно патување со ранец.
Воена торба Нудиме голем избор на воени ранци и ранци во различни бои,големини и камуфлажни модели од 20-литарски патролни пакувања до пакети за напад од 40 литри и до масивни 100+литар MTP Бергенс. Нашиот асортиман е достапен во различни камуфлажни модели, како што е Multicam,МТП на британската армија(Модел на повеќе терени)и британската DPM камо и обезбедена од врвни брендови како Snugpak,Про-Сила и мародер. Ние, исто така, акции армија-стилски држачи и комплет чанти,кадетски ранци,водоотпорни суви кеси,навлаки за ранец,облоги и вреќи и берген странични џебови и додатоци кои ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашиот пакет.