Пешачки панталони

Пешачки панталони по најдобра цена во Taiwan.
WOUDER TEXTILE CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Пешачки панталони најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пешачки панталони. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Пешачки панталони кои нудат најдобра цена во Taiwan
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пешачки панталони

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Пешачки панталони - HPM013
Пешачки панталони
модел - HPM013
Мажите’s Мулти-џеб Водоотпорни трајни растегливи панталони со патент за заштита од сонце(УВ-сече ткаенина)
HPM013

Дизајнот на панталоните се разликува од традиционалните,со дезенот на оделото и европската функционална ткаенина,користејќи германска технологија и строго производство,шемата е едноставна,пот и воздух пропустливи и не-леплива,за постигнување на голем број функции како што се водоотпорност и отпорност на триење,и е назначена марка на германската наутика.
Enquiry Now
производи Листа
Жените’s мулти-џебен водоотпорен ултра-лесен брз-сушење УВ заштитни планинарски панталони(Растеглива ткаенина)HPL001 Најчесто се користи во спортска функција/модна функција/дома/професионалец на отворено/униформа/заштита/медицински 1.Материјал:90%НИЛОН 10%СПАНДЕКС2.Боја:сина боја,Бледо каки,Темно сиво,според потребите на клиентите.3.Висок квалитет и конкурентни цени4.брзо време на испорака5.Големините и дизајните може да се прилагодат6.Потекло:Тајван ■германска изработка ■Анти-УВ50+вода-отвратителен,влага-апсорбирачки и брз-ткаенина за сушење ■Двоен страничен еластичен појас со ремен ■90%најлонска ткаенина+10%еластан,дише и не-стапче ■Европските функционални ткаенини создаваат панталони со висока CP вредност,погоден за спорт/качување/превенција од диви комарци/работа/заминување во странство
Мажите’водоотпорни мултифункционални панталони за планинарење со повеќекратни џебови(вода-отпорна ткаенина)HPM014 Преку голем број европски сертификација за заштита на животната средина и антибактериски,користејќи го оригиналниот германски,Германска технологија,со европската функционална ткаенина ОТОМАН,не само силно и еластично абење-отпорни,но и дизајниран за топло и влажно време,брзо сушење и дише,ткаенина повеќе лесна,Одделот со висок функционален дизајн,за да се постигне ефект на панталони мулти-носат.
Мажите’против абразија 9-Џебни водоотпорни панталони за планинарење со издржливо растегнување и заштита од сонце(ткаенина на отворено)HPM001S Мулти-џебни функционални секојдневни панталони,во исто време поминување на У.С.водоотпорен,У.С.заштита од сонце,ЕУ антибактериски,еко-пријателски и не-токсични ОЕКО-ТЕКС 100/блуз знак®Сертифициран,Европска силна отпорност на абење,Европски анти-тест за загадување.Истата ткаенина што ја користи воената и полициската облека на ФБИ,одлично истегнување,кул влакна...Со Вард’s ексклузивен мулти-дизајн на џеб,стана број еден продавач во Европа.