Јакна Гор Текс

Висок квалитет Јакна Гор Текс Добавувач, производител од Taiwan.
Нашите производи се популарни во производството, снабдувањето и извоз на сите сфери на животот во Taiwan. Благодарение на моќната дистрибутивната мрежа и вешти работодавците, нашите Јакна Гор Текс производи имаат најдобар квалитет и најконкурентна цена. Ве молиме слободно да контактирајте не.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Јакна Гор Текс, треба да знаете за највисок квалитет на Јакна Гор Текс производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со најдобрите цени, богати и добар квалитет

Јакна Гор Текс

, Строга контрола на квалитетот, побрзо отворање на времето за испорака и професионални услуги, нека клиент да бидете сигурни на нивните нарачки за нас.
  • Јакна Гор Текс - GTX-001
Јакна Гор Текс
модел - GTX-001
Јакна за скијање
GTX-001

Гор Текс 2-во-1 јакна во Европа
▪Водоотпорен 45000 mm/Пропустливост на влага 10000 MVP или повеќе.
▪Светот’првата ePTFE мембрана-100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дише
Исклучително студено-отпорен 0~-40 степени Ц,тешка зима,дождот и снегот го блокираат абењето на климата
Прецизирани се униформите на европската и американската армија.
Оригинална водоотпорна лепенка и технологија за шиење GORETEX SEAM
Аспираторот се одвојува и може да се затвори во јаката;внатрешниот дел од слојот со четка е густ и топол
Патентот YKK може да биде реверзибилен 1.2 милиони пати
Манжетните имаат ѓавол’Дизајн за прилагодување на натопи за ефикасно да го блокира студениот ветер да влезе
Градите се дизајнирани со широка заштита од ветер за да го блокира студениот ветер да влезе.
Облеката има голем капацитет на лесни џебови
Enquiry Now
производи Листа
Мажите’s поларна топла облека водоотпорна и ветроупорна две-парче јакна(Водоотпорна јакна)DMJ001 Светот’првиот ePTFE филм-функционален филм од медицински степен,100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дише,водоотпорен WP40,000mm MP10 за дишење,000 mvp,99%Водоотпорен од професионален степен C6:99%водоотпорен,анти-загадувањето,анти-извалкање,со мулти-функционален дизајн,од две-дизајн на парче,два-начин патент,до мулти-дизајн на џеб,многу погоден за време на дожд и снег,и стана официјална употреба на европските и американските воени униформи.
Жените’Топла облека со стојна јака водоотпорна и ветроупорна јакна со мека школка(меки-школка јакна)HJL001 Германија специјална морска облека,сендвич одговара,сендвич помеѓу водоотпорен и дише,Мембрана висока-густина мазна ткаенина за да се постигне ветроупорна,дише и дише,во комбинација со тефлонски водоотпорен,нафта-отпорни,нечистотија-отпорни,мека ткаенина,лесен,правејќи ја подобра отпорност на абење,верзијата на дизајнот е голема,персонализирани,станете моторџија/снег/на отворено/ладно/качување/во странство мора да има.
Жените’Функционална ткаенина заштитна од ултравиолетови зраци брзо дише-капут за сушење(УВ јакна)SJL001 Употребата на технологија функција ткаенина,за да се постигне надворешниот слој на трајна заштита од сонце,внатрешниот слој на кондензација кул чувство,апсорпција на влага и потење,ефикасно дишење....Голем број на функции,како елегантен дизајн,патка јазик капа раб продлабочи и се прошири,маска за сончање за да се спречи губење на куките за уши,конска опашка преку дизајнот за да се олесни носењето на шапката,скок во боја појас,криви три-димензионални,палецот низ манжетните и ракавиците,да ја исполни функцијата на мулти-облека за намена.