УВ јакна

УВ јакна по најдобра цена во Taiwan.
Како професионален УВ јакна производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден УВ јакна за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава УВ јакна. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на УВ јакна кои нудат најдобра цена во Taiwan
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

УВ јакна

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.
  • УВ јакна - SJL001
УВ јакна
модел - SJL001
Жените’Функционална ткаенина заштитна од ултравиолетови зраци брзо дише-капут за сушење(УВ јакна)
SJL001

Употребата на технологија функција ткаенина,за да се постигне надворешниот слој на трајна заштита од сонце,внатрешниот слој на кондензација кул чувство,апсорпција на влага и потење,ефикасно дишење....Голем број на функции,како елегантен дизајн,патка јазик капа раб продлабочи и се прошири,маска за сончање за да се спречи губење на куките за уши,конска опашка преку дизајнот за да се олесни носењето на шапката,скок во боја појас,криви три-димензионални,палецот низ манжетните и ракавиците,да ја исполни функцијата на мулти-облека за намена.
Enquiry Now
производи Листа
Јакна за скијањеGTX-001 Гор Текс 2-во-1 јакна во Европа ▪Водоотпорен 45000 mm/Пропустливост на влага 10000 MVP или повеќе. ▪Светот’првата ePTFE мембрана-100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дишеИсклучително студено-отпорен 0~-40 степени Ц,тешка зима,дождот и снегот го блокираат абењето на климатаПрецизирани се униформите на европската и американската армија.Оригинална водоотпорна лепенка и технологија за шиење GORETEX SEAMАспираторот се одвојува и може да се затвори во јаката;внатрешниот дел од слојот со четка е густ и тополПатентот YKK може да биде реверзибилен 1.2 милиони патиМанжетните имаат ѓавол’Дизајн за прилагодување на натопи за ефикасно да го блокира студениот ветер да влезеГрадите се дизајнирани со широка заштита од ветер за да го блокира студениот ветер да влезе.Облеката има голем капацитет на лесни џебови
Мажите’s поларна топла облека водоотпорна и ветроупорна две-парче јакна(Водоотпорна јакна)DMJ001 Светот’првиот ePTFE филм-функционален филм од медицински степен,100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дише,водоотпорен WP40,000mm MP10 за дишење,000 mvp,99%Водоотпорен од професионален степен C6:99%водоотпорен,анти-загадувањето,анти-извалкање,со мулти-функционален дизајн,од две-дизајн на парче,два-начин патент,до мулти-дизајн на џеб,многу погоден за време на дожд и снег,и стана официјална употреба на европските и американските воени униформи.
Жените’Топла облека со стојна јака водоотпорна и ветроупорна јакна со мека школка(меки-школка јакна)HJL001 Германија специјална морска облека,сендвич одговара,сендвич помеѓу водоотпорен и дише,Мембрана висока-густина мазна ткаенина за да се постигне ветроупорна,дише и дише,во комбинација со тефлонски водоотпорен,нафта-отпорни,нечистотија-отпорни,мека ткаенина,лесен,правејќи ја подобра отпорност на абење,верзијата на дизајнот е голема,персонализирани,станете моторџија/снег/на отворено/ладно/качување/во странство мора да има.