Јакна со мека школка

Јакна со мека школка Добавувач и производител во Taiwan.
Ние се одржи експертиза во обезбедувањето на нашиот квалитет свесен клиенти добро дефинирани Јакна со мека школка. Ние нудиме овие во различни спецификации и дизајни, како на потребите на нашите клиенти во пазарот водечки цени. Производите понудени од наша страна строго проверени во секоја фаза на развој за да се обезбеди за висок квалитет и атрактивни дизајни.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Јакна со мека школка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Ние сме постојано во потрага по нови начини за подобрување на начинот на кој ние работиме и да го положат заштеди за вас. Тоа е причината зошто ние работиме тесно со добавувачите да се обезбеди имаме

Јакна со мека школка

да понуди од кога било досега и на најдобрите цени.
  • Јакна со мека школка - HJL001
Јакна со мека школка
модел - HJL001
Жените’Топла облека со стојна јака водоотпорна и ветроупорна јакна со мека школка(меки-школка јакна)
HJL001

Германија специјална морска облека,сендвич одговара,сендвич помеѓу водоотпорен и дише,Мембрана висока-густина мазна ткаенина за да се постигне ветроупорна,дише и дише,во комбинација со тефлонски водоотпорен,нафта-отпорни,нечистотија-отпорни,мека ткаенина,лесен,правејќи ја подобра отпорност на абење,верзијата на дизајнот е голема,персонализирани,станете моторџија/снег/на отворено/ладно/качување/во странство мора да има.
Enquiry Now
производи Листа
Јакна за скијањеGTX-001 Гор Текс 2-во-1 јакна во Европа ▪Водоотпорен 45000 mm/Пропустливост на влага 10000 MVP или повеќе. ▪Светот’првата ePTFE мембрана-100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дишеИсклучително студено-отпорен 0~-40 степени Ц,тешка зима,дождот и снегот го блокираат абењето на климатаПрецизирани се униформите на европската и американската армија.Оригинална водоотпорна лепенка и технологија за шиење GORETEX SEAMАспираторот се одвојува и може да се затвори во јаката;внатрешниот дел од слојот со четка е густ и тополПатентот YKK може да биде реверзибилен 1.2 милиони патиМанжетните имаат ѓавол’Дизајн за прилагодување на натопи за ефикасно да го блокира студениот ветер да влезеГрадите се дизајнирани со широка заштита од ветер за да го блокира студениот ветер да влезе.Облеката има голем капацитет на лесни џебови
Мажите’s поларна топла облека водоотпорна и ветроупорна две-парче јакна(Водоотпорна јакна)DMJ001 Светот’првиот ePTFE филм-функционален филм од медицински степен,100%водоотпорен.Ткаенина отпорна на ветер и дише,водоотпорен WP40,000mm MP10 за дишење,000 mvp,99%Водоотпорен од професионален степен C6:99%водоотпорен,анти-загадувањето,анти-извалкање,со мулти-функционален дизајн,од две-дизајн на парче,два-начин патент,до мулти-дизајн на џеб,многу погоден за време на дожд и снег,и стана официјална употреба на европските и американските воени униформи.
Жените’Функционална ткаенина заштитна од ултравиолетови зраци брзо дише-капут за сушење(УВ јакна)SJL001 Употребата на технологија функција ткаенина,за да се постигне надворешниот слој на трајна заштита од сонце,внатрешниот слој на кондензација кул чувство,апсорпција на влага и потење,ефикасно дишење....Голем број на функции,како елегантен дизајн,патка јазик капа раб продлабочи и се прошири,маска за сончање за да се спречи губење на куките за уши,конска опашка преку дизајнот за да се олесни носењето на шапката,скок во боја појас,криви три-димензионални,палецот низ манжетните и ракавиците,да ја исполни функцијата на мулти-облека за намена.